Hamburg
05-04-2004, 11:58 PM
Post: #1
Hamburg
Does anyone know if Goran will play Hamburg next week????
05-05-2004, 03:25 AM
Post: #2
Hamburg
Let's all hope he does. I think he might do really well this time. Perhaps even a doubles triumpth is just around the corner.





















































NOT
05-05-2004, 04:13 AM
Post: #3
Hamburg
hey why dont u go f*ck urself huh
05-05-2004, 03:40 PM
Post: #4
Hamburg
is goran playing in hamburg?
05-05-2004, 04:30 PM
Post: #5
Hamburg
no, goran goes to zagreb on challenger,next week!
05-06-2004, 03:55 AM
Post: #6
Hamburg
I think Goran should consider joining the satellite circuit. At least then he'd be playing against players of the same calibur.
05-06-2004, 06:45 AM
Post: #7
Hamburg
hey go f**k urself... wimbledon champion, get outta here man
05-06-2004, 02:13 PM
Post: #8
Hamburg
goranu nije bitno sto gubi svaki meč u posljednje vrjeme,jer mu ti mečevi kao Å¡to je i sam rekao služe kao trening, a ujedno ga i motiviraju jer skroz gubi!
Njemu je jedini pravi cilj odigrati wimbledon ove godine,doći tamo neozljeđen i fizički fit,možda neće osvojiti turnir ali drugi tjedan wimbledona nije upitan!
05-07-2004, 06:52 AM
Post: #9
Hamburg
Unregistered Wrote:goranu nije bitno sto gubi svaki meč u posljednje vrjeme,jer mu ti mečevi kao što je i sam rekao služe kao trening, a ujedno ga i motiviraju jer skroz gubi!
Njemu je jedini pravi cilj odigrati wimbledon ove godine,doći tamo neozljeđen i  fizički fit,možda neće osvojiti turnir ali drugi tjedan wimbledona nije upitan!
ha čuj, ne znam koliko je korisno kao pripremu za Wimbledon igrati 2 mjeseca claya i to po 1 meč na svakom turniru. A i ti porazi koji se gomilaju, čak od igrača koji nikad nisu i neće biti ni blizu njegovog kalibra (napr. Waske) mogu biti ne motivirajući nego frustrirajući.
U svakom slučaju meni je Gorana (uz Dražena, sportskog idola moje mladosti) žao gledati takvog bespomoćnog na terenu, kad to on toliko želi još odigrat taj Wimbledon i onda se povući da ga svi pamtimo kao legendu.
05-07-2004, 12:20 PM
Post: #10
Hamburg
on je takav igrač, koji ide iz krajnosti u krajnost,i to je njegov način,mislim da joÅ¡ nije rekao zadnju,iako trenutno opet malo tko iskreno vjeruje da može ove godine napraviti neki zapaženi rezultat.


This is a static archive of the Goran Online Forum. All content is preserved as-is.